fbpx

BĄBELOVE

prosecco van – projekt katalogu reklamowego

DR ENGLISH

szkoła języków obcych – projekt logo

kodex clothing

marka odzieżowa – projekt nadruków i koordynacja procesu produkcji kolekcji odzieżowej

Kodex Clothing to projekt związany z wydaniem 5go albumu duetu producenckiego White House Records. Z okazji ostatniego przedsięwzięcia muzycznego pod szyldem Kodex zaprojektowałem i wyprodukowałem dla WHR limitowaną odzież, która sprzedawana była jednocześnie z albumem w wersji CD.

WINNICA JAWOREK
WINNICA MODERNA

fotografia produktowa

pani od sprzątania

firma sprzątająca – projekt logo

legal grass

dystrybutor CBD – projekt logo, projekt etykiet na opakowania

Producent suszu konopnego o niskiej zawartości THC potrzebował nowego logo oraz projektu etykiet na opakowania. Właścicielowi Legal Grass zależało, aby etykiety zwracały uwagę na produkt. W tym celu dobrane zostały żywe i kontrastowe zestawy kolorów dopasowane do każdego suszu o odmiennym smaku i właściwościach.

Logo to klasyczny, prosty wzór podkreślający charakter działalności, a także nazwę marki. Delikatny listek konopny oraz wkomponowana poniżej kropelka symbolizuje CBD. Dobrane kolory podkreślają organiczną i leczniczą wartość suszu wykorzystywanego w procesie produkcji.

create nails

studio urody – projekt logo

fenom

wynajem limuzyn – projekt logo, projekt i wdrożenie strony www, materiały do social media

Firma Fenom rozpoczynając działalność na rynku wynajmu limuzyn poprosiła mnie o przygotowanie prostej i czytelnej witryny będącej uzupełnieniem elegancji jaką oferuje posiadany do wynajmu pojazd. Duży nacisk został położony na prezentację samochodu dlatego efektem jest strona internetowa z minimalną ilością potrzebnych informacji zawierająca obszerną galerię oferowanego samochodu.

stay fly

marka odzieżowa – projekt logo

nasze maślice

stowarzysznie społeczne – projekt logo, projekt wizytówek i papieru

Stowarzyszenie Nasze Maślice to organizacja działająca na terenie miasta Wrocław o charakterze społecznym. Zrzesza ono ludzi, którzy działają na rzecz osiedla dbając o jego prawidłowe funkcjonowanie, a także organizując życie mieszkańców. Logo, które miałem wykonać miało komunikować elementy więzi pomiędzy członkami społeczności oraz charakteryzować stowarzyszenie jako ruch funkcjonujący w obrębie przestrzeni miejskiej. Inspiracją były „dawne” Maślice sprzed ekspansji deweloperskiej, które na mapie Wrocławia były „zielonym punktem” – kameralnym osiedlem z niezliczoną ilością terenów zielonych.

Shopping Basket