fbpx

Hemmersbach GmbH & Co. KG to globalny dostawca usług IT. Zatrudniający 4000 pracowników w ponad 40 oddziałach na całym świecie i świadczácy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach. Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Polskie biura Hemmersbach znajdują się w Bielanach Wrocławskich, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Wspierają podwykonawców w takich obszarach jak HR, finanse, administracja, zarządzanie projektami, obsługa klienta, utrzymanie sprzętu, łańcuch dostaw, logistyka i wiele więcej.

„Jako dostawca usług dla Hewlett – Packard chcielibyśmy wyrazić uznanie i zadowolenie ze współpracy z MI Media Piotr Mydłowski. Zlecone prace zostały ukończone na czas i w pełnym zakresie zgodnie z zamówieniem. Szczególnie cenimy terminowość i fachowe doradztwo, a także indywidualne podejście do potrzeb klienta. Ze względu na owocną współpracę polecamy MI Media Piotr Mydłowski jako rzetelną i kreatywną firmę.”

Shopping Basket