fbpx

Firma COMTEL Group to stale rozwijająca się firma, w branży RTV i AGD. Początkiem działalności firma przypadł na rok 1997, to wtedy nowo powstająca firma postawiła na hurtową dystrybucje sprzętu telekomunikacyjnego. Rozwijający się rynek telekomunikacyjny, oraz zapotrzebowanie na kompleksową obsługę sprawił, że w naszej ofercie pojawiło się wiele nowych grup produktowych. W portfolio firmy pojawiła się cała gama produktów RTV i AGD. Postawione przed sobą cele oraz dbanie o wysoką jakość oferowanych produktów i atrakcyjną cenę, sprawiły że firma zdecydowała się także na wprowadzenie i dystrybucje na terenie naszego kraju marek i produktów których do tej pory nie można było kupić w Polskich sklepach. Od roku 2012 COMTEL Group jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę Hiszpańskiej marki LAUSON. Sukces tych produktów sprawił, że obecnie firma jest także dystrybutorem w Polsce marek TREVI, G3Ferrari i Girmi. Od 2011 roku firma wprowadza na rynek produkty we własnej marce N’OVEEN.

„Rekomendujemy firmę MI Media Piotr Mydłowski jako profesjonalnego partnera w zakresie realizowania projektów graficznych. Nasza dotychczasowa współpraca dotyczyła przygotowania aranżowanych sesji zdjęciowych dla naszych produktów, a także wykonania grafik i projektów opakowań dla marki N’OVEEN oraz Minerva.
Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę MI Media. Szanujemy kreatywne podejście Pana Piotra do projektów, a także bezproblemową, rzeczową i terminową realizację.”

Shopping Basket