Mi Media – kreatywna część Twojej firmy

Mi Media to agencja reklamowa z Wrocławia, kolektyw kratywnych, młodych i pracowitych ludzi z nieszablonowym podejściem do realizowanych projektów oraz ceniących kreatywność i dobry design.

0 +
LAT DOŚWIADCZENIA
0
REALIZACJI
0
WYPITYCH LITRÓW KAWY

Czas realizacji

Czas realizacji zlecenia jest dopasowany do potrzeb klienta. Nie pracujemy 'na za dwa miesiące' i nieobce jest nam pojęcie 'na wczoraj'.

Indywidualne podejście

Indywidualnie dobieramy narzędzia kreatywne dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Nie dzielimy zleceń na mała firma < duża korporacja - w każdy projekt wkładamy tyle samo kreatywności i zaangażowania.

Wszechstronność

Nie jesteśmy zamknięci tylko na sektor kreatywny. Przy pracy nad projektami nie boimy się realizacji z sektorami wykraczającymi poza naszą branżę.

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy Twoje zlecenie od A do Z. Wszystko zaczynamy od etapu projektowania, a nasza praca kończy się na wdrożonym produkcie lub dostarczonym wydruku.
Grafika komputerowa i design to moja przygoda już od ponad 10ciu lat. Doświadczenie zbierałem pracując jako grafik w internetowym sklepie odzieżowym gdzie początkowo wykonywałem zdjęcia produktowe oraz materiały potrzebne do celów sprzedażowych. W późniejszym okresie dostając pod opiekę cały dział graficzny odpowiadałem za wszystkie realizacje graficzne, koordynowałem i współtworzyłem jako brand manager własne marki odzieżowe, a także współpracowałem przy managemencie i obsłudze graficznej wydawnictw muzycznych oraz wspierałem obsługę kanałów social media i kampanii reklamowych Google Ads. To właśnie tam udało mi się pracować pracować przy tak dużych projektach muzycznych jak nagrodzone złotą płytą „Kodex V” (współpraca m.in. z firmą Juice.) czy siedmiokrotną platyną Sitek „Wielkie Sny”.

Obecnie prowadząc Mi Media wykorzystuję swoje doświadczenie w tworzeniu kreacji na Twoje potrzeby. Mi Media to nieszablonowa agencja interaktywna, wspierana przez grono twórczych, energicznych i głodnych pracy przy dobrych realizacjach ludzi w której wspólnie przygotujemy znak graficzny produktu, branding, logo lub wizytówki dla Twojej firmy, zaprojektujemy i wdrożymy stronę internetową oraz zadbamy o jej odpowiednie SEO. Mi Media to szeroko pojęta grafika i reklama w której nie ma ograniczeń. Zapraszam do wspólnej pracy nad Twoim projektem.
Piotr Mydłowski

Zaufali nam:

Shopping Basket