fbpx

Sagan Consulting

doradztwo finansowe

branding – projekt logo, wizytówek, papieru firmowego, projekt i wdrożenie www

Nagła sytuacja związana z globalną epidemią COVID-19 spowodowała wywrócenie sfery biznesu do góry nogami. Chcąc skorzystać z rosnącego zapotrzebowania na usługi z zakresu doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw, firma Sagan Consulting zdecydowała się na odświeżenie swojego wizerunku online. Współpraca początkowo zakładała tylko postawienie „na wczoraj” nowej strony internetowej. Mając na uwadze kompleksowość usługi zaproponowałem i zaprojektowałem całościowy rebranding dotychczasowych elementów używanych przez Sagan Consulting.

Po wstępnej analizie dotychczasowego logo doszedłem do wniosku, że jest on ‘out of date’, a użyta forma i typografia nie wpisuje się w dzisiejsze trendy. Biorąc pod uwagę fakt, że firma funkcjonuje na rynku wiele lat zaprojektowałem nowoczesny, unikatowy wzór logo inspirowany dotychczasowym motywem oraz kolorystyką. Wykorzystując i modyfikując z pierwotnego logo kształt wcięcia trójkąta uzyskałem bazową formę litery „S” użytej w sygnecie. Obecny znak graficzny jest odświeżony, nowoczesny, a zaprojektowany sygnet umożliwia mu samodzielne funkcjonowanie jako osobna forma graficzna.

Dopięciem nowego wizerunku były projekty wizytówek, papieru formowego, a także odświeżenie kolorystyki i wdrożenie nowych grafik do kanałów social media.

Shopping Basket