fbpx

Food for body

catering dietetyczny

zrealizowane: branding, projekt i wdrożenie www, fotografia produktowa, materiały na potrzeby social media

więcej informacji: www.foodforbody.pl, www.facebook.com/foodforbodyPL

Food for Body to firma zajmująca się dostarczaniem cateringu dietetycznego do klientów indywidualnych, która po zmianie właściciela zgłosiła się do mnie po rebranding (nowa nazwa, nowe ID). Początkowo na potrzeby użytkowe miałem zaprojektować logo oraz naklejkę informacyjną, która pojawiałaby się na posiłkach. Biorąc pod uwagę wartość estetyczną zaprojektowałem logo w formie emblematu, które po odpowiednim przebudowaniu stało się również naklejką ze wszystkimi potrzebnymi informacjami (rodzaj posiłku, dane kotaktowe, wymagana klauzula sanepidu). Pełne ID objęło projekt wizytówki, przygotowanie palety kolorów, projekt patternu oraz nadruku na torby z posiłkami. Zająłem się też zbudowaniem wizerunku firmy w sieci zarówno pod kątem wizualnym jak i technicznym – od konfiguracji serwera i domeny, przez stworzenie i wprowadzenie strony www, po projekty grafik na potrzeby social media. Aktualnie współpracuję z Food for Body wykonując zdjęcia produktowe oraz obsługując system newsletterowy.

Jednym z zadań dla Food for Body było zaprojektowanie nadruku na papierową torbę w której codziennie dostarczane są posiłki dla klinetów. Do tego celu stworzyłem pattern (pojawiającego się też m.in. na wizytówkach), który stał się tłem czarno-białego printu. Torby z posiłkami zostawiane są pod drzwiami przez co stanowią dobrą nośność reklamową i dlatego zależało mi aby nadruk był atrakcyjny i wybijający się ponadto co proponuje konkurencja.

Najważniejszym projektem było zaprojektowanie i wdrożenie strony www. Dla Food for body zbudowaliśmy witrynę w stylu klasycznego one pager’a – w pełni responsywną i zoptymalizowaną pod wyszukiwarki (SEO). Dopełnieniem funkcjonalności strony było skonfigurowanie i spięcie jej z systemem zamawiania online dostarczanym przez firmę zewnętrzną.

Shopping Basket