We are a creative

webdesign agency

 

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.Separated they live in Bookmarksgrove.

demo-attachment-493-woman-photographer-drinking-coffee-and-working-PJNBP6U

Jak pracuję?

 

Czas realizacji

Czas realizacji zlecenia jest dopasowany do potrzeb klienta. Nie przyjmuję zleceń z terminem odbioru 'za dwa miesiące' i bardzo dobrze znane jest mi pojęcie 'na wczoraj'

Indywidualne podejście

Indywidualnie dobrane narzędzia kreatywne dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Każdej wielkości firma czy zlecenie ma równy priorytet.

Wszechstronność

Współpracuję z wieloma sektorami i branżami. Nie zamykam się na dany sektor czy rodzaj realizacji. Jeżeli masz dla mnie zadanie 'nie z tej ziemi' - zapraszam!

Kompleksowa obsługa

Obsługuję Twoje zlecenie od A do Z. Wszystko zaczynam od etapu projektowania, a moja praca kończy się na wdrożonym produkcie lub dostarczonym wydruku.

15 lat doświadczenia

 
Grafika komputerowa i design to moja przygoda już blisko 15cie lat. Doświadczenie zbierałem pracując jako grafik w internetowym sklepie odzieżowym gdzie początkowo wykonywałem zdjęcia produktowe oraz materiały potrzebne do celów sprzedażowych. W późniejszym okresie dostając pod opiekę cały dział graficzny odpowiadałem za wszystkie realizacje graficzne, koordynowałem i współtworzyłem jako brand manager własne marki odzieżowe, a także współpracowałem przy managemencie i obsłudze graficznej wydawnictw muzycznych oraz wspierałem obsługę kanałów social media i kampanii reklamowych Google Ads. To właśnie tam udało mi się pracować pracować przy tak dużych projektach muzycznych jak nagrodzone złotą płytą „Kodex V” (współpraca m.in. z firmą Juice.) czy siedmiokrotną platyną Sitek „Wielkie Sny”. Obecnie prowadząc Mi Media wykorzystuję swoje doświadczenie w tworzeniu kreacji na Twoje potrzeby. MI Media to nieszablonowe podejście do kompleksowej obsługi klienta dzięki wsparciu przez grono twórczych, energicznych i głodnych pracy przy dobrych realizacjach ludzi. Łącząc doświadczenie z kreatywnością przygotuję znak graficzny produktu, branding, logo lub wizytówki dla Twojej firmy, zaprojektuję i wdrożę stronę internetową oraz zadbam o jej odpowiednie SEO. Mi Media to szeroko pojęta grafika i reklama w której nie ma ograniczeń. Zapraszam do wspólnej pracy nad Twoim projektem.

Piotr Mydłowski

FAQ

 

MI Media to firma freelance – jednoosobowa działalność świadcząca kompleksowe usługi z zakresu jakim zajmują się typowe Agencje Reklamowe. Dzięki nawiązaniu współpracy w wielu sektorach kreatywnych możliwości realizacji usług projektowych są bardzo szerokie. Realizuję projekty od tych najprostszych jak projekt wizytówki, ulotki, plakatu czy baneru reklamowego po skomplikowane, kompleksowe działania takie jak budowa identyfikacji wizualnej czy wdrożenie strony www.

Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje większość realizacji w sferze kreatywnej. Oferta obejmuje projektowanie graficzne, projektowanie opakowań, usługi 3d, realizacje fotograficzne, realizacje video, organizowanie eventów, marketing, kampanie reklamowe Google, SEO, web design, projektowanie stron www, szycie i realizacja odzieży (także reklamowej), projekt i realizacja gadżetów reklamowych. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie – jeżeli zastanawiasz się ile może kosztować Twój projekt skorzystaj z zakładki ‘kontakt’ lub ‘wycena’. Każdą wycenę możesz negocjować lub modyfikować w zależności od Twojego budżetu.

Nie prowadząc dużej agencji reklamowej, praca z domu umożliwia mi obniżenie kosztów działalności dzięki czemu mogę zaproponować swoim klientom konkurencyjne ceny przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i kompleksowości usług. Współpracując z wieloma innymi freelancerami mogę przygotować dla Ciebie kompleksową strategię produktu/marki/usługi/firmy od a do z projektując i realizując wszystkie niezbędne materiały potrzebne do promocji.

Dla wszystkich swoich klientów poza projektowaniem oferuję preferencyjne ceny druku w zaprzyjaźnionych drukarniach. Realizuję również odzież reklamową wykorzystując tylko najwyższej jakości gotowe produkty dostępne na rynku lub jeżeli wymaga tego projekt szyję odzież przy współpracy nawiązanej z lokalnymi szwalniami. Każdy klient może liczyć na specjalistyczne doradztwo poparte ponad 10 letnim doświadczeniem w branży kreatywnej.

Jeżeli zależy Ci na współpracy, ale Twoja siedziba znajduje się poza Wrocławiem możemy pracować poprzez wideokonferencje lub umówić spotkanie w Twojej miejscowości. Dojeżdżam w każdy zakątek Polski, aby wspólnie opracować strategię działania i zrealizować Twój projekt.

Zainteresowany?

Rozpocznijmy pracę nad Twoim projektem!